Dt. İnciser Ulutürk İletişim Bilgileri

Diş hekimi, ağız, diş ve dudaklardan oluşan ağız boşluğu ve çevre dokularının hekimidir. Bu mesleği icra etmek isteyen kişiler de 5 yıllık bir süreçten oluşan diş hekimliği eğitimi alarak Diş Hekimi Diploması adı verilen yüksek lisans diplomasına sahip olan diş hekimleridir. Diş hekimliği fakültesini bitirerek diş hekimliği yapmaya hak kazanan kişi ağız, diş ve çevre dokulara her türlü müdahaleyi yapmaya yetkin kişidir. Bunun yanı sıra 8 alt dalı olan diş hekimliğinin her hangi bir dalını seçerek yalnızca o dal üzerine hekimlik de yapabilir. Kişilerin adlarından önce gelen Dt. veya Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm diş hekimlerinin detaylı bir rehberini hazırlayıp, diş hekimleri hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Diş Hekimi olarak görev yapmakta olan Dt. İnciser Ulutürk iletişim bilgilerini, Dt. İnciser Ulutürk adresi, Diş Hekimi Dt. İnciser Ulutürk telefonu, Diş Hekimi Dt. İnciser Ulutürk internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Dt. İnciser Ulutürk Büyükçekmece / İstanbul adresinde Diş Hekimi olarak çalışmaktadır.

Diş Hekimi Dt. İnciser Ulutürk telefon numarası 0 212 8713700, faks numarası ise 0 212 8713700 

Ayrıca Diş Hekimi Dt. İnciser Ulutürk e posta yoluyla dtinciser@yahoo.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Diş Hekimi Dt. İnciser Ulutürk İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer diş hekimlerini incelemek için lütfen İstanbul sayfamızı ziyaret ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Diş Hekimi olarak görev yapan diğer diş hekimlerini incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Diş Hekimi sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dt. İ. İdil Bavbek İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Ankara, Ankara Diş Hekimi ofisi ve Diş Hekimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponsorlu Bağlantılar