Dt. Ayşegül Çolak Vural İletişim Bilgileri

Diş hekimi, ağız, diş ve dudaklardan oluşan ağız boşluğu ve çevre dokularının hekimidir. Bu mesleği icra etmek isteyen kişiler de 5 yıllık bir süreçten oluşan diş hekimliği eğitimi alarak Diş Hekimi Diploması adı verilen yüksek lisans diplomasına sahip olan diş hekimleridir. Diş hekimliği fakültesini bitirerek diş hekimliği yapmaya hak kazanan kişi ağız, diş ve çevre dokulara her türlü müdahaleyi yapmaya yetkin kişidir. Bunun yanı sıra 8 alt dalı olan diş hekimliğinin her hangi bir dalını seçerek yalnızca o dal üzerine hekimlik de yapabilir. Kişilerin adlarından önce gelen Dt. veya Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm diş hekimlerinin detaylı bir rehberini hazırlayıp, diş hekimleri hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Diş Hekimi olarak görev yapmakta olan Dt. Ayşegül Çolak Vural iletişim bilgilerini, Dt. Ayşegül Çolak Vural adresi, Diş Hekimi Dt. Ayşegül Çolak Vural telefonu, Diş Hekimi Dt. Ayşegül Çolak Vural internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Dt. Ayşegül Çolak Vural Ankara 75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ulucanlar Cad. Ankara Hast. Yanı Ulucanlar / Ankara adresinde Diş Hekimi olarak çalışmaktadır.

Diş Hekimi Dt. Ayşegül Çolak Vural telefon numarası 0.312.595 98 00 |, faks numarası ise 0.312.595 97 00 

Ayrıca Diş Hekimi Dt. Ayşegül Çolak Vural e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Diş Hekimi Dt. Ayşegül Çolak Vural İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ilinde görev yapan diğer diş hekimlerini incelemek için lütfen Ankara sayfamızı ziyaret ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Diş Hekimi olarak görev yapan diğer diş hekimlerini incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Diş Hekimi sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dt. A. Cem GÜL İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Diş Hekimi, Diş Hekimi muayenehane ve Dt. A. Cem GÜL adres hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponsorlu Bağlantılar